spotkanie z red. Konradem Piaseckim - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie

Przejdź do treści
22 listopada odbyło się spotkanie z red. Konradem Piaseckim, autorem książki "Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza." w Filii Naukowej Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku. W jego trakcie Autor podzielił się z publicznością anegdotkami i kulisami pracy w mediach. Ponadto red. Piasecki skomentował najważniejsze wydarzenia z historii 3 RP, które opisał w swojej książce. W drugiej części spotkania Autor odpowiedział na pytania publiczności, które w przeważającej większości dotyczyły bieżącej sytuacji politycznej. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie, które odbędzie się 13 grudnia 2019 r. o godz. 18:00-20:00 w Filii Naukowej WiMBP w Gdańsku. Gościem będzie prof. Antoni Dudek, autor książki "Od Mazowieckiego do Suchockiej. Polskie rządy w latach 1989-1993".

Spotkania są współfinansowane z budżetu Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie. Prowadzenie Mateusz Janota, radny dzielnicy Przymorze Wielki

Zdjęcia z spotkania w galerii. - autorka zdjęć Ewa M. Dąbrowska i Mateusz Janota.
Wróć do spisu treści