Koncert charytatywny dla Szymona - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie

Przejdź do treści

W SP 80 na Przymorzu odbył się koncert charytatywny dla Szymka. Wystąpili min. Zespół Don Don, artyści - uczniowie SP 80. Można było wziąć udział w aukcji i wylicytować... np koszulkę Sebastiana Mili, koszulki innych znanych sportowców, piłki i wiele innych cennych eksponatów. Główną atrakcją był koncert adeptów Studium Wokalno Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Kto nie był niech żałuje.
Szymka można wesprzeć w walce z chorobą wpłacając na konto:
FUNDACJA DZIECIĄ "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem: 27541 Dudkowski Szymon darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.


Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wie, z kim podzielić się swoim 1% podatku, albo ma kogoś z takowym dylematem, to podpowiadamy i zachęcamy do obdarowania  Szymka

W formularzu PIT należy wpisać numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” proszę podać:
27541 Dudkowski Szymon
Szymon ma 10 lat i od urodzenia cierpi na autozapalną chorobę genetyczną TRAPS. Choroba ta powoduję nawracające, trwające kilkanaście dni gorączki do 41 stopni, sprawia olbrzymi ból i uszkadza narządy wewnętrzne. Szansą dla Szymona jest lek biologiczny – KNERET, ale na chwilę obecną nie jest refundowany i trzeba go zakupić z własnych środków. Koszt miesięcznej terapii może wynosić nawet 16 tysięcy złotych. Kwota ta przekracza możliwości bliskich Szymona. Dlatego  zapraszamy do zakupu cegiełek na koncert charytatywny. Wesprzyjmy tak szlachetną akcje zakupcie cegiełki i przyjdźcie na koncert.


Zdjecia z koncertu dzieki uprzejmości Krzysztofa Najdy

(zobacz)

 


Koncert charytatywny dla Szymona
Wróć do spisu treści