Jolanta Zofia Frankowska - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie

Przejdź do treści
Jolanta Frankowska

Ekonomistka, lat 45, od urodzenia mieszkanka gdańskiego Przymorza Wielkiego, aktualnie ul. Dąbrowszczaków.
Od lat zaangażowana społecznie, początkowo jako instruktor i opiekun młodzieży w Związku Harcerstwa Polskiego, później jako organizator turystyki i rekreacji w Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej „Klub Wodny Żabi Kruk”. Z pasją pisze o kajakarstwie, ma na koncie publikacje o tematyce turystycznej. Aktualnie wodniacką pasję realizuje w drużynie smoczych łodzi w Młodzieżowym Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Gdańskie Lwy”.

W poprzedniej kadencji była Przewodniczącą Rady Dzielnicy z powodzeniem realizując swoje obowiązki. Należy do osób, które nie potrafią przejść obojętnie obok nie załatwionych spraw, a szczególnie spraw społecznych. Kandyduje do Rady Dzielnicy ponieważ sądzi, że mieszkańcy powinni mieć wpływ na to co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu.

Uważa, że Rada Dzielnicy w kolejnej kadencji powinna nadal interesować się planami budowy „Drogi Zielonej” nazywanej również „Zielonym Bulwarem” i jej wpływem na tereny rekreacyjne pasa nadmorskiego oraz na życie mieszkańców naszej dzielnicy. Drugą ważną sprawą jest współpraca z Powszechną Spółdzielnią Mieszkaniową „Przymorze”, która zarządza większością terenów w naszej dzielnicy. Ponadto planuje wspierać i organizować wydarzenia sportowo - rekreacyjne dla mieszkańców Przymorza Wielkiego.

Wróć do spisu treści