Budzet obywatelski 2025 - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie

Przejdź do treści
Zaproszenie do Udziału w Budżecie Obywatelskim Gdańska 2025

Szanowni Mieszkańcy Gdańska,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do aktywnego udziału w 12. edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gdańska na rok 2025. To wyjątkowa okazja, aby mieć realny wpływ na zmiany w naszym mieście i współdecydować o wykorzystaniu ponad 21,5 miliona złotych na projekty, które są dla Was ważne.

Jakie projekty można zgłaszać? Nasz miasto nieustannie się rozwija, dlatego liczymy na Państwa kreatywne pomysły dotyczące nowych terenów rekreacyjnych, boisk wielofunkcyjnych, placów zabaw, siłowni zewnętrznych, tras rowerowych oraz inicjatyw sportowych, kulturalnych i edukacyjnych.

Kto może zgłaszać projekty? Zapraszamy do udziału każdego mieszkańca Gdańska - dorosłych, młodzież oraz dzieci. Każdy z Was może mieć wpływ na to, jak wygląda nasze wspólne otoczenie.

Jak zgłosić projekt? Zgłaszanie projektów odbywa się poprzez system elektroniczny. Prosimy o odwiedzenie strony gdansk.pl lub www.gdansk.pl/budzet-obywatelski, gdzie znajdziecie charakterystyczny żółty baner przekierowujący do formularza zgłoszeniowego. Nabór trwa od 29 stycznia do 25 lutego 2024 r.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by wziąć sprawy miasta w swoje ręce. Wasze pomysły i zaangażowanie są dla nas bezcenne. Razem możemy sprawić, że Gdańsk będzie jeszcze piękniejszy i przyjaźniejszy dla wszystkich jego mieszkańców.

Z niecierpliwością oczekujemy Waszych projektów!
Wróć do spisu treści