Adam Rozenberg - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie

Przejdź do treści
Adam Rozenberg

Mam 37 lat, jestem przedsiębiorcą oraz społecznikiem. Byłem Radnym Dzielnicy poprzedniej kadencji. Od 30 lat mieszkam na ulicy Olsztyńskiej 7. Jestem zaangażowany w działalność społeczną skupioną wokół hokeja, łyżwiarstwa i wrotkarstwa. Organizuje akcje charytatywne oraz imprezy sportowe.
Jako Radny Dzielnicy będę nadal dążył do integracji lokalnej społeczności wokół inicjatyw rekreacyjno-sportowych. Będę stał na straży racjonalnego wydawania środków z budżetu dzielnicy. Umiem i lubię słuchać ludzi, dlatego będę chciał nadal wsłuchiwać się w potrzeby naszej lokalnej społeczności, dążąc do maksymalnego zadowolenia mieszkańców i gości Przymorza Wielkiego.
Zawodowo prowadzę sklep sportowy na Przymorzu Małym, specjalizujący się w sprzedaży i serwisie łyżw, rolek oraz sprzętu hokejowego. Pomagam seniorskiej drużynie hokejowej „MH Automatyka Gdańsk” - jestem kierownikiem drużyny. Do moich obowiązków należy dbanie o sprzęt zawodników, organizacja wyjazdów a także organizacja dnia treningowego i meczowego.
Jestem Przewodniczącym Komisji Hokeja na Rolkach w Polskim Związku Sportów Wrotkarskich. Odpowiadam za organizację Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach oraz Reprezentacji Polski.
Zawsze wolałem działać niż krytykować. W poprzedniej kadencji pokazałem, że mogę rozmawiać z każdym na każdy temat, lubię słuchać mądrzejszych od siebie. Jednak nigdy nie podejmuje decyzji wbrew sobie. Każdą decyzję podejmuję po analizie argumentów. Jestem osobą bezkonfliktową. Osoby, które mnie znają wiedzą, że zawsze dążę do rozwikłania nawet najbardziej skomplikowanego sporu na płaszczyźnie rozmowy i wymiany rzeczowych argumentów.

Wróć do spisu treści